Дебютна спроба одесита допомогла збірній України завершити чемпіонат Європи яскравою перемогою

Сьогодні чоловіча збірна України з регбі завершила чемпіонат Європи у дивізіоні «Trophy»: у хорватському Спліті «синьо-жовті» приймали команду Швеції.

У стартовому складі на матч проти шведів вийшов лише один гравець одеського «КРЕДО» – Ілля Вода, а після перерви, за рахунку 17:3, на полі з’явилися ще троє «кредівців» – Роман Кулаківський, Валентин Порохончук та Денис Прімушенецький (Руслан Радчук не брав участі у грі через невеличкі проблеми зі здоров’ям).

Що приємно, наші земляки допомогли головній команді країни здобути яскраву перемогу з підсумковим рахунком 38:15 (шведським регбістам вдалося відзначитися лише двома спробами, штрафним та реалізацією). Окремо відзначимо Дениса Прімушенецького, на рахунку якого одна зі спроб у другому таймі! Вітаємо одесита з дебютним «заносом» у складі збірної України у матчі чемпіонату Європи.

Перемога над шведами підняла збірну України з четвертого на друге місце турнірної таблиці дивізіону, але треба зазначити, що у переслідувачів «синьо-жовтих» є кілька матчів у запасі. Втім, це неважливо: навіть за відсутності чемпіонату України з регбі-15, під час повномасштабної війни наші земляки здобули дві перемоги у чотирьох іграх чемпіонату Європи та пристойно проявили себе у другому за престижністю дивізіоні, з чим усіх і вітаємо. Слава Україні!

Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ