Чотири одеситки зіграли за збірну України в елітному дивізіоні чемпіонату Європи U-18

Чотири вихованки одеського регбі – Ганна Іваницька, Ірина Свірчук, Дар’я Яроцька та Оксана Арнаут – у складі жіночої збірної України зіграли в елітному дивізіоні чемпіонату Європи серед дівчат вікової категорії «до 18 років».

У столиці Чехії – Празі – українки провели шість ігор. Звичайно, чекати від команди сенсаційних результатів, зважаючи на те, що в Україні триває війна, а більшість з регбісток взагалі не грала офіційні матчі з осені минулого року, навряд чи було логічно, але закріпитися в «еліті» дівчатка, звичайно, хотіли. І їм це вдалося!

Хоча розпочався чемпіонат Європи для «синьо-жовтих» невдало. Вони програли обидва матчі першого групового етапу: Ірландії – 5:27 (перший тайм – 5:10) та Шотландії – 0:17 (перший тайм – 0:10), а потім – обидва матчі другого групового етапу: Англії – 0:48 (0:24) та Іспанії 7:27 (0:27).

Втім, у міні-турнірі за 7-9 місце українки впевнено розібралися з Португалією – 27:7 (17:0), а потім, другому таймі зуміли дотиснути команду Бельгії – 12:5 (перший тайм закінчився нульовою нічиєю).

У підсумку – сьоме місце, що цілком можна вважати успішним результатом для наших дівчат.

До речі, що приємно, дві одеситки – Дар’я Яроцька та Оксана Арнаут – ще й відзначилися спробами, з чим їх вітаємо окремо.

Додамо, що чемпіоном Європи стала збірна Франції, «срібло» дісталося кривдницям українок – іспанкам, «бронза» – ще одним кривдницям наших дівчат – ірландкам, які у грі за третє місце виграли у ще одних кривдниць «синьо-жовтих» – англійок.