«Анатра», «Лідерс» і ОДЮСШ по-різному стартували у чемпіонаті України U-15

Команди усіх трьох одеських регбійних шкіл – «Анатра», «Лідерс» та ОДЮСШ – стартували у чемпіонаті України з регбі-7 серед гравців вікової категорії «до 15 років»: матчі першого туру проходили сьогодні у Львові.

Чемпіонат відкривало протистояння між одеситами, які потрапили до однієї групи: «Анатра» з рахунком 50:0 розгромив земляків із ОДЮСШ, після чого ОДЮСШ поступилася тернопільському «Терену» – 0:35, а вже потім «анатрівці» розтрощили ще й суперника з Тернополя – 40:0.

На жаль, через дві розгромні поразки «школярі» не змогли пробитися до плейоф першого туру та посіли останнє, дев’яте місце.

А от «Анатра» з першого місця вийшов до півфіналу, де впевнено переміг київську команду з найдовшою назвою – КДЮСШ «Переможець»-РК «Хартс»-ДЮСШ №12-«Політехнік» – 36:5.

У фіналі одесити зустрічалися із своїм принциповим суперником у різних вікових категоріях – хмельницьким «Буревісником-ДЮСШ №1», який у трьох попередніх іграх здобув три розгромні «сухі» вікторії із загальним рахунком 95:0.

Поєдинок пройшов у прогнозовано бойовому стилі, але два відведені на нього тайми переможця не виявили – нічия 12:12. Втім, одразу ж після початку третього ігрового відрізку «анатрівці» організували «золоту спробу», отже, у підсумку святкували перемогу – 17:12.

Ще один представник Одеси – «Лідерс» – у своїй групі з рахунком 0:33 поступився хмельницькому «Буревіснику-КДЮСШ №1», але «Пантер» із села Гора Київської області переграв із тим же результатом – 33:0.

На жаль, цього виявилося замало для того, аби потрапити до чільної четвірки та поборотися за призові місця у стартовому турі. «Лідерси» продовжили боротьбу за 5-8 позиції: спочатку вони знову перемогли «Пантер» (24:5), але у грі за 5 місце, на жаль, програли «Терену» з Тернополя (5:19).

Таким чином, «Анатра» став переможцем першого туру та набрав 12 балів, «Лідерс» посів шосте місце та здобув 7 залікових пунктів, а ОДЮСШ фінішував останнім, за що отримав лише 4 очки у загальну таблицю.

Матчі 2-го туру пройдуть восени.